Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníZajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

PC pozadí pro Windows - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro monitor, PC, tablet, notebook, displej, mobilní telefon, ultrabook, mobil, počítač, phablet, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Microsoft Windows 8, OSX, Android, Windows Server 2012, Slackware, FreeBSD, Windows 95, Windows 2000. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, voda a bubliny, letadla, dopravní prostředky, hudební tapety, zvířata, květiny, kytky, operační systémy, Windows, auta, hry a herní wallpapery, rostliny, noční města, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, příroda, krajina. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 360x640, 1366x1024, 375x667, 1280x960, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 1536x2560, 1152x1920, 1920x1280, 360x760, 1920x1080 Full HD, 1440x960, 1280x800, 854x480 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, materiály, zločin a právo, internet, chemie, filozofie, fyzika, nástroje, lékařství a medicína, bankovnictví, počítače, cestování, psychologie, kultura, matematika, politika, technika, latina, různé, nemoce, český jazyk, příroda, literatura, náboženství a křesťanství atd.

Výroky, moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví, aforismy, hlášky

Citáty slavných, Výroky, moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví, aforismy, hlášky, z kategorií citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o lásce, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Pozadí na PC - pozadí na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC. lze použít v notebook, počítač, monitor, tablet, smartphone, displej, ultrabook, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows 7, Windows NT, Slackware, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 10, Windows XP, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows Me, SUSE Linux. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, auta, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, zvířata, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, jídlo a nápoje, budovy a stavby, letadla. Zvolit si můžete rozměry 360x760, 1600x900, 1080x1800, 2560x1600, 1440x960, 1280x1024, 360x720, HD 1280x720, 2160x3840, 640x480, 2560x2048, 1440x2560, 1366x1024, 1536x2048, 1152x768, 1440x900 atd.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Texas, Indiana, Washington, Aljaška, Wisconsin, Kentucky, Idaho, Rhode Island, Louisiana, Michigan, Florida, Severní Dakota, Missouri, Maryland, Maine, Minnesota, New Hampshire, Vermont, Jižní Karolína, Alabama, Arizona, Colorado, Ohio, Oregon, Kansas atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: M, zdarma, webové stránky, počítače, Obrázek modré vajíčko, F, pro dospělé, tipy, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, Nejlepší online hry zdarma, Americké federální vlajky, zeměpis, odkaz

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak spustit, jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, písma, fonty, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů, spustitelné soubory, konfigurační soubory, internet a web apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Informace, cestování, hry a informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam vlajek měst České republiky, odkazy, Omalovánka s velikonoční kraslicí, URL, PC pozadí pro Windows, Slovník pojmů Co je to?, Obrázek pruhované vejce, K, Online adventní magazín, volný čas

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, náboženství, přístroje, mapy, halloween, ovoce, smajlíci a emotikony, květiny, ptáci, nápoje, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, zvířata, rostliny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hudba, věda, láska, symboly, ženy a dívky atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Striezelmarkt, bezlepkové cukroví, Keramika, Omalovánky, Ježíš Kristus, Santa Claus, Linux, Tisk, Vykrajovátka, Rumové řezy, Vánoční svíčky, Stromeček, Schleich, Drážďany, K Vytisknutí, Vánoční trhy, Jezulátko, Brno, Přání, Kavkazská jedle, Zima, Květiny, Santa, Popelka, Staroměstské náměstí, Německy, Milka, Plocha, Pro děti, Koleda, Písnička apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Internet, síť, cestování, hry a informace

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Seznam přípon a koncovek souborů, Vtipná velikonoční textová přáníčka, Pozadí na PC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online biografie, životopisy osobností, Úspory a spoření, multimédia, Obrázky a kliparty zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, V

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . Naleznete zde Střílečky, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Animace, Sportovní hry, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie, Skákačky a hopsačky, Adventury a tak dále.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Náš tip, cestování, hry a informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Itálie, Továrník, Faraon, Ekonom, Hudba, Američané, Trest smrti, Esejista, Producent, Sebevražda, Režisér, Druhá světová válka, Stoletá válka, Lord, Trenérka, Náboženství, Básník, Olympiáda, Pop, Křesťanství, Kladno, Američan, Gymnasté, Charta 77, Zlatý slavík, Olympijský vítěz, Husité, Podnikatel, Renesance, Architekt, Prezident USA, Ministr zahraničí, Hudebnice, Vojáci, Překladatel, Zpěvačka apod.

Fóry, kameňáky, černý humor, ftipy, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, černý humor, ftipy, frky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Wallpapery na tablet, hyperlinky, Estella Warren, Prapory českých měst, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Skvělé hry online zdarma, Velikonoční tapetka na plochu, Webové online testy zdarma, cestování, humor

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Hry pro nejmenší online, internet, školství, Nejhranější online testy a kvízy, United States, info, F, Státní prapory všech států, výukové pomůcky, zadarmo, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Velikonoční přáníčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Další odkazy:

Jessica Biel fotky
Sexy Julia Stiles
Partnerské internetové stránky
Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce
Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek černé vajíčko
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tým NHL Columbus Blue Jackets
Doporučené internetové odkazy
Boston Bruins
Online hra skákající králíček
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Obrázek fialové vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů