Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníNaše tipy, technika, zábava, informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, halloween, ovoce, ženy a dívky, zvířata, ptáci, zelenina, květiny, jídlo a nápoje, stavby, muži, věda, přístroje, rostliny, hudba, dopravní prostředky, symboly, mapy, smajlíci a emotikony, nápoje, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, poruchy, sportovci a sportovkyně, státní správa, osobnosti, mytologie, Spisovatelé a básníci, politika, rodinné a příbuzenské vztahy, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, politici, křesťanství, národnost, herectví, herci a herečky, vlastnosti, psychologie, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, zábava, Online životopisy, biografie slavných osobností, hyperlinky, Obrázek vejce kačenka, Přehled souborových přípon, Vánoční web, webové stránky, Online omalovánky, školství, Full HD wallpapery ke stažení, počítače, Federace USA

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Strategie, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Síť, technika, zábava, informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:F, Free game online hry, Ilustrační obrázky, A, Blahopřání Mám čest být vajíčko, odkazy, linky, Superhry a hry online zdarma, Detroit Red Wings, zdroje informací, Městské a obecní prapory obcí ČR, internetové stránky

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Omalovánky, Oblíkačky, Střílecí hry, online html5 hry, Auta a závodní, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Logické hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Full HD wallpapery ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. jsou vhodná pro PC, monitor, displej, ultrabook, počítač, phablet, notebook, mobil, mobilní telefon, tablet, smartphone a pro operační systémy macOS, Windows 98, Chrome OS, Windows 2000, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Slackware, Mac, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, OSX. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, flóra, stromy, motorky, tenisté a tenistky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, ptáci, Formule 1, free wallpapers, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, nature - příroda, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 640x480, 1600x1200, 1800x1440, 1366x1024, 1600x2560, 4800x1200, 1280x768, 1280x1024, 1152x1920, 320x568, 1280x720, 2048x1080, 1024x768, 375x812, 1024x600, 800x1280 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, zdarma, Velikonoce jsou tady!, Webové online testy zdarma, Webové online testy zdarma, Free game online hry, Svobodný software, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, humor, Skvělé hry online zdarma

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jarmark, Slámový adventní věnec, Sám doma, Patchwork, Osvětlení do oken, Bůh, Vánoční ozdoby, K Vytisknutí, Striezelmarkt, Štěstí, Staroměstské náměstí, Vánoční koledy, Tiskárna, Přáníčko, Keramika, bezlepkové cukroví, Vánoční hvězda, Televize, Adventní trhy, Pro děti, Osvětlení, Plocha, Šišky, Křesťanství, Popelka, Zima, Vídeň, Obrazovka, Svíčky, K Tisku, Nový rok apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Informace, technika, zábava, informace

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Wallpapers na PC - wallpapery na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. můžete využít v phablet, obrazovka počítače, PC, mobil, notebook, ultrabook, monitor, mobilní telefon, smartphone, displej, tablet a pro operační systémy Windows 7, Mac, Windows XP, Chrome OS, Slackware, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows Server 2012, SUSE Linux. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, zvířata, květiny, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, motorky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Formule 1, fantasy, sportovní wallpapery, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 1800x1440, 1280x1024, 1280x800, 1280x720, 1280x768, 360x760, 2560x2048, 1152x768, 360x640, 1920x1280, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 320x568, 1280x960, 3200x1200, 1024x768 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: zeměpis, Online testy a kvízy zdarma, zajímavosti, Velikonoční hra chytání vajíček, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Estonia, volný čas, V, URL

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vojevůdce, Československo, Dramatik, Generalissimus, Podnikatelé, Gymnasté, Kněz, Philadelphia Flyers, Mluvčí, Vražedkyně, Renesance, Olympijští vítězové, Hejtmani, Skladatel, Slovenští prezidenti, Orlík, Státník, Francouz, Avangard Omsk, Florida Panthers, Překladatel, Hejtman, Politik, Podnikatel, Charta 77, Český slavík, Rétorika, Poslanci, New York Rangers, Teolog, ČSSD, Komunista, Ital, Hudebnice, Zavražděn, Pittsburgh Penguins apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát, jak vytvořit, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, internet a web, písma, fonty, grafiku, obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, jídlo a nápoje, láska, rostliny, ženy a dívky, zelenina, hmyz, stavby, ovoce, ptáci, Vánoce a Advent, květiny, auta, sport, hudba, muži, náboženství, symboly, smajlíci a emotikony, věda, halloween, nástroje a přístroje, přístroje atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v počítač, monitor, PC, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, tablet, notebook, phablet a pro operační systémy Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Windows 7, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Slackware, macOS. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, auta, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, noční města, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, zvířata, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, wallpapery, operační systémy, Windows. Dostupné rozměry 1600x900, 1920x1200, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1600x2560, 1152x1920, 320x568, 1800x1440, 1920x1440, 1280x1024, 1920x1280, 800x600, 1366x1024 atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Klíčová slova: pro dospělé, internet, kuriozity, Přehled přípon a koncovek souborů, pro děti, Velký pátek, Super online kvízy, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značky, Pozadí na PC ke stažení, cestování, Přehled zkratek a akronymů, Biografie Ashlee Simpson, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Další odkazy:

Přáníčka a obrázky k svátku
Obrázek zelené vejce
Odkazy na užitečné webové stránky
Freeware
Open format
Doporučené odkazy
Colorado Avalanche
Odkazy na zajímavé weby
Biografie Heidy Klum
Tipy na užitečné weby
Wallpapers na plochu Vánoce
Blahopřání k Velikonocům ke stažení
Zajímavé webové stránky
Obrázky k vybarvení
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů