Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníTipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Obrázky, kliparty, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Historie a použití omalovánek v USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, FarmVille social network browser game, A, odkaz, Dopravní značení, zajímavosti

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, v čem upravit soubory následujících typů: spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Keywords:webovky, cestování, zdroje informací, zábava, Biografie Nikki Cox, internet, Full HD tapety na PC zdarma, webové stránky, Liverpool F.C., Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, Životopisy slavných osobností, hyperlinky, Super online kvízy, F, Wayne Rooney, V, Seznam vlajek amerických států, weby, Full HD tapety na PC

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, zelenina, ptáci, hmyz, symboly, květiny, přístroje, muži, rostliny, hudba, dopravní prostředky, stavby, nápoje, ovoce, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, sport, auta, halloween, nástroje a přístroje, láska, věda atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, národnost, záliby a hobby, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, věda, poruchy, osobnosti, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, politika, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, sportovci a sportovkyně, umělci a umění atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Vánoční ubrusy, Vánoční pozadí, Linecká kolečka, Adventní věnec, Vánoční filmy, Hostina, Láska nebeská, Cesmína, Rumové řezy, Německy, Linux, Křesťanství, Vinná klobása, Borovice, Atmosféra, Korálky, Pokrmy, Osvětlení, Adventní neděle, Zdraví, Plzeň, Vánoční hvězda, Lego, Vídeň, Dia, Perníčky, Jmenovka, Skleněné ozdoby, Schleich, Kapr apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Anekdoty, frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ženách, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Frky ze života, O Slovácích, O mužích, O důchodcích, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, měny, hudební zkratky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL apod.

Klíčová slova: volný čas, Dopravní značení, URL, Země světa, Online adventní magazín, Státní prapory států světa, Nejhranější online testy a kvízy, Free hry, Nejhranější online hry zdarma, doporučujeme, info

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: linky, tipy, kuriozity, Online životopisy, biografie slavných osobností, Státní vlajky států světa, Jogo de azar, Seznam vlajek měst České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zadarmo, školství, Croatia, 6

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Biografie slavných osobností
Gratulace a přání
Doporučené odkazy
Kim Kardashian
Fotografie Rose McGowan
Odkazy na zajímavé weby
Kate Moos
Odkazy na partnerské weby
Celebrity Jessica Alba
Partnerské internetové stránky
Biografie Lady Gaga
Karl Marx, Adam Smith
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety na plochu stavby
Kyrgyzstan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů