Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníDále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Závody aut, Strategie, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Postřehové hry, Animace, Sportovní hry, Adventury, Střílečky, Hry pro děti, Relaxační hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry a tak dále.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: internet, Seznam vlajek amerických států, Dopravní značení, zeměpis, Chelsea Football Club England, č, Hry pro nejmenší online, Onlinovky zdarma, Co je to Bílá neděle?, Státní prapory všech zemí, zadarmo, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj apod.

úsloví, hlášky, aforismy, rčení, výroky, přísloví, bonmoty

Citáty slavných, úsloví, hlášky, aforismy, rčení, výroky, přísloví, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o životě, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:doporučujeme, PC pozadí pro Windows, Online geografické testy zdarma bez registrace, linky, Dallas Stars, odkaz, webovky, humor, Stavil se tu zajíček!, zdroje informací, pro dospělé, cestování

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Strategie, Relaxační hry, Bojové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Animace, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

černý humor, fórky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Tapety na PC, volný čas, Mexická vlajka, Staré hry online, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, multimédia, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, zdarma, ú, Online vánoční webzine, Státní prapory všech států

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, státy usa, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, politické strany a hnutí, týmy NHL, fyzikální jednotky, obecné zkratky, okresy České republiky, měny, hudební zkratky, firmy a společnosti apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: zábava, info, Vlajky spojených států amerických, Obrázek vejce kačenka, Kliparty pro dokumenty, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Omalovánka s motivem Velikonoc, F, č, pro děti

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, geocaching, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, státy usa, týmy NHL, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, firmy a společnosti apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: odkazy, Super free web games zdarma, internetové stránky, A, Seznam souborových přípon, Obrázky krásných sexy žen., Online adventní magazín, kuriozity, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webové stránky, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Cindy Crawford, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Tady žádní kanibalové nejsou: V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Blahopřání k MDŽ
Filmy, natáčení, střih
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek čokoládový zajíc
Omalovánka velikonoční vejce
Partnerské internetové stránky
Washington Capitals
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Emma Watson
Odkazy na zajímavé weby
Azumi Kawashima
Velikonoční hra chytání vajíček
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční pohlednice
Pozadí na plochu monitoru

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů