Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníPartnerské weby, informace a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní věnec, Tablet, Šišky, Slámový adventní věnec, Jmenovka, Písnička, Perníčky, Anděl, Vinná klobása, Lego, Kuba, Kameňák, Husarské knoflíky, Křesťanství, Jezulátko, PF, Stromeček, Brno, Kapr, Plocha, Sám doma, Pastýř, Betlém, Píseň, Jarmark, Samolepky, Německy, Koledy, Vánoční ozdoby, Štědrý večer, Vosí hnízda apod.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zavražděn, Olympijští vítězové, Masový vrah, Pedagog, První republika, Trenérka, Podnikatel, Překladatel, Prezidenti USA, Válka, Prezident, Hudebnice, Křesťanství, Boston Bruins, Komunista, Rakušan, Skladatel, Kancléř, Česká královna, Český slavík, Itálie, Rock ‚n‘ Roll, Pittsburgh Penguins, Ministři, Pop, Teolog, Československo, Country, Gymnasté, Američan, Státník, Mluvčí, Sochař, Fotograf, Egypt, Nobelova cena apod.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Pensylvánie, Iowa, Nebraska, Rhode Island, Illinois, Nové Mexiko, Utah, Wyoming, Arizona, Aljaška, Západní Virginie, Oklahoma, Montana, Maine, Severní Dakota, Jižní Karolína, Washington, Michigan, Havaj, Idaho, New Jersey, Nevada, Jižní Dakota, Connecticut, Kalifornie atd.

Internet, síť, informace a zábava

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Animace, Strategie, Adventury, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Akční hry a tak dále.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, URL, Státní prapory zemí světa, Online hry zdarma, Velikonoční omalovánky k vytistění, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, PC pozadí pro Windows, Cameron Diaz celebrity, Přehled státních vlajek států světa, Online web Hry zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší hry pro dívky

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, náboženství, láska, stavby, symboly, nápoje, halloween, mapy, květiny, zvířata, ženy a dívky, ptáci, hmyz, rostliny, auta, přístroje, sport, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Náš tip, informace a zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, měny, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Keywords:Členské země americké federace, Biografie slavných osobností, školství, volný čas, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, hyperlinky, zdroje informací, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Státy a jejich vlajky, tipy, Vlajky měst České republiky, zeměpis

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, květiny, smajlíci a emotikony, náboženství, ženy a dívky, jídlo a nápoje, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, halloween, rostliny, nástroje a přístroje, hudba, láska, zvířata, mapy, sport, Vánoce a Advent, věda, hmyz, auta, nápoje, symboly atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Super online kvízy, multimédia, Vymalovánky k tisku, B, Wallpapers na plochu PC, V, Velikonoční wallpaper s vajíčky, internetové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, Přehled zkratek a akronymů

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, školství a vzdělávání, záliby a hobby, přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, zločin a právo, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, psychologie, nadpřirozené osoby, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, politika, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, historie, herectví, herci a herečky, vlastnosti atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Informace, informace a zábava

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Akční gamesky, Omalovánky, Barbie hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Deskovky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, obrazy disků, video soubory, dokumenty, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, F, Nejlepší školní testy a kvízy, Japonská modelka Eri Aikawa, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, linky, Členské země americké federace, Halle Berry, Hry pro kluky, odkazy, pro dospělé

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, lékařství, zločin a právo, křesťanství, státní správa, filozofie, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, psychologie, sportovci a sportovkyně, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, přezdívky, věda, historie, národnost, politika atd.

Síť, informace a zábava

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internet, výukové pomůcky, Kliparty zdarma, Vlajky měst Kraje Vysočina, weby, Přehled přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Adventní magazín, Online testy zdarma bez registrace, kasino daring, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Celebrita Elizabeth Hurley
Přáníčko Krásné Velikonoce
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční kliparty zdarma
Obrázek strašidelné vajíčko
Doporučené odkazy
Fernando Torres
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům
Celebrita Shiri Appleby
Zajímavé webové stránky
Italy
Obrázek černá vajíčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů