Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníVlajka Konfederace

Vlajka Konfederace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Upozorňujeme, že obrázky státních vlajek států a zemí světa jsou zobrazeny ve stavu z roku 2009. Od té doby mohlo dojít k dílčím změnám vlajek (změna proporcí, odstínů, detailů ve státním znaku apod.), ke kompletní změně vlajky nebo k zaniknutí dané země/státu. Pokud potřebujete aktuální verzi vlajky, doporučujeme navštívit oficiální web dané země nebo třeba Wikipedii, která bývá pravidelně aktualizovaná. Není v našich silách sledovat všechny změny obrázků státních vlajek. Děkujeme za pochopení.

Jaké barvy má Vlajka Nepálu? Pamatujete si jak vypadá Vlajka Vietnamu? Uhádli byste přibližnou rozlohu státu Afghánistán? Nejen toto všechno se dozvíte na našich stránkách.

Konfederované státy americké - základní údaje

Konfederované státy americké v Otázky a odpovědi, statistika, demografie a ekonomika

V následujících řádcích jsou uvedeny odpovědi na otázky týkající se demografických údajů, ekonomiky, infrastruktury a telekomunikací státu Konfederované státy americké. Data jsou z publikace Cia world fact book. Povětšinou se jedná o údaje z roku 2008 nebo 2009.

  • Jaké je hlavní město země Konfederované státy americké? Montgomery, Alabama, Richmond, Virginie, Danville, Virginie je hlavním městem.
  • Kolik obyvatel má Konfederované státy americké? Konfederované státy americké má 9 103 332 obyvatel
  • Jakou rozlohu má Konfederované státy americké? Celková rozloha činí 1 995 392 km2
  • Jaké typ státního zřízení má Konfederované státy americké? Konfederované státy americké je republika


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů