Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníZajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak otevřít, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést následující typy souborů: hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory, dokumenty, internet a web, obrazy disků, grafiku, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Dopravní značení, Super online hry zdarma, Webové online hry zdarma, Přání k narozeninám, Federace USA, hyperlinky, doporučujeme, Freeware, Stručný slovník pojmů a termínů, Životopisy slavných osobností, Full HD pozadí na PC, Webové online testy zdarma

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické a tak podobně.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Hannah Montana, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Logické hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Keywords:Online vánoční webzine, internetové stránky, linky, tipy, Full-HD tapety na pozadí PC, H, Přehled přípon a koncovek souborů, webovky, Vše pro zvířecí miláčky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry zdarma, zeměpis

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro phablet, monitor, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, displej, obrazovka počítače, počítač, mobil, PC, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, Chrome OS, Windows Me, Windows NT, Linux Xubuntu, Lubuntu, Linux Ubuntu, OSX, Red Hat Linux, macOS. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií květiny, nature - příroda, flóra, stromy, ptáci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, fantasy, free wallpapers, Rally, závody aut, zvířata, fraktály, Formule 1, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolte si z rozměrů 1920x1200, 1600x2560, 1536x2560, 360x640, 800x600, 2560x1600, 854x480, 3200x1200, 1800x1440, 768x1024, 360x720, 1440x900, 1680x1050, 1920x1080, 1200x1920, 1280x720 atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maine, Minnesota, Severní Karolína, Mississippi, New York, New Jersey, Západní Virginie, Pensylvánie, Georgie, Oklahoma, Nevada, Illinois, Virginie, Massachusetts, Tennessee, Nebraska, Connecticut, Idaho, Arizona, Jižní Dakota, Michigan, Kentucky, Rhode Island, Wyoming, Maryland, Texas atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, počítače, zábava, Vlajka prezidenta České republiky, webové stránky, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací, Tapety na plochu Formule 1, Online web Hry zdarma bez registrace, školství, cestování, č

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Adventury, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Závody aut, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Animace, Hry pro děti, Postřehové hry, Pro dívky a tak dále.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Přehled souborových přípon, výukové pomůcky, Latvia, Webové online testy zdarma, zdarma, volný čas, Manchester United F.C., zajímavosti, kuriozity, Online vánoční magazín

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Adventury, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poprava, AIDS, Císař, Generalissimus, Válka, Svatý, Nobelova cena, Rakousko-Uhersko, Básníci, Olympijští vítězové, Slovák, Egypt, Zpěvačky, Žhavé výstřely, Brno, Textař, Němci, Ital, Hokejisté, Komunista, Habsburkové, Podnikatelé, Právník, KSČ, Prezident, První republika, Dallas Stars, Kancléř, Husité, HIV pozitivní, NHL, Voják, KHL, New York Rangers, Zpěvák, Prezident USA apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Frky, ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Frky ze života, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O ekonomech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O ženách apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, weby, odkazy, zadarmo, Křesťanské omalovánky k tisku, M, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značení, Nejlepší hry pro dívky, Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Omalovánky pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Země světa
Linky na partnerské weby
Romulus Remus
Naše tipy na užitečné weby
Kalkata
Odkazy na zajímavé weby
Historie cestování
Doporučené odkazy
Gillian Anderson
Tipy na užitečné weby
Zambia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů