Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníTipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zima, Přáníčko, Striezelmarkt, Vánoční ubrusy, Bramborový salát, Květiny, K Vytisknutí, Vánoční pozadí, Omalovánky, Cesmína, Koleda, Vánoční dekorace, Korálky, Perníčky, Šišky, Přání, Vosí hnízda, Skleněné ozdoby, Ohňostroj, Vánoční stromek, Vykrajovátka, Pokrmy, Neviňátko, Adventní neděle, Svíčky, Vánoční koule, Brno, Jedle, Křesťanství, Linux, Jmelí apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, jak importovat, čím zobrazit soubory následujících typů: grafiku, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, A, výukové pomůcky, Online web Hry zdarma bez registrace, Fotografie topmodelek, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Fotografie topmodelek, URL, Státní prapory všech států, Tapety na plochu PC, Online biografie, životopisy osobností

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Frky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, černý humor, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Frky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, černý humor, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Slovácích, O Somálcích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O ženách, O důchodcích, O zvířátkách, O manželství, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Windows apod.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Hannah Montana, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Adventury, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svíčky, Drážďany, Linecká kolečka, Jídlo, Hostina, Pro děti, Vánoční svařák, Vánoční prostírání, Historické ozdoby, Řetězy, Papírové ozdoby, Adventní věnec, Strom, Keramický adventní věnec, Perníčky, Adventní svícen, Husarské knoflíky, Dia, Dárky, Křesťanství, Kuba, Wallpaper, Kinder, Bramborový salát, Štědrý večer, Vánoční ozdoby, Brambořík, Tiskárna, Osvětlení do oken, Vykrajovátka, bezlepkové cukroví apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, český jazyk, sport, psychologie, latina, nápoje, internet, ekonomie a ekonomika, chemie, bankovnictví, lékařství a medicína, stavebnictví, příroda, literatura, věda, školství, technika, matematika, kultura, cestování, počítače, účetnictví, jídlo, rostliny atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Keywords:Vše o Vánocích, volný čas, webovky, odkaz, Svobodný software, Superhry a hry online zdarma, č, Vlajky států a zemí světa, Fotografie topmodelek, F, A, zábava

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Sportovní, Závodní, Strategie, Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Tennessee, Texas, Západní Virginie, Kalifornie, Severní Karolína, Illinois, Vermont, Florida, Georgie, Kansas, New Hampshire, Colorado, Virginie, Washington, Arizona, Havaj, New Jersey, Maine, Utah, Alabama, Iowa, Aljaška, Rhode Island, Nebraska, Arkansas atd.

Klíčová slova: Super online flash hry, Kliparty pro dokumenty, Dopravní značení, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, Online hry pro děti zdarma, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, info, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší hry pro dívky, internetové stránky

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v displej, phablet, obrazovka počítače, počítač, notebook, mobil, monitor, mobilní telefon, tablet, PC, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Java ME, Slackware, Mac, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Fedora, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 95. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, letadla, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, hudební tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, dopravní prostředky, motorky, motocykly, psi a štěňátka, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, noční města. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, 360x760, 1152x1920, 640x480, 1536x2560, 1920x1200, 750x1334, 1680x1050, 1152x768, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1440x960, hi res 2560x1920, 1024x768, 2560x1440, 1800x1440 atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: internet, kuriozity, webové stránky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší online hry zdarma, zadarmo, Sexy Isla Fisher, zdarma, zeměpis, Prapory regionů a království

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v displej, phablet, obrazovka počítače, počítač, notebook, mobil, monitor, mobilní telefon, tablet, PC, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Java ME, Slackware, Mac, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Fedora, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 95. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, letadla, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, hudební tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, dopravní prostředky, motorky, motocykly, psi a štěňátka, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, noční města. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, 360x760, 1152x1920, 640x480, 1536x2560, 1920x1200, 750x1334, 1680x1050, 1152x768, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1440x960, hi res 2560x1920, 1024x768, 2560x1440, 1800x1440 atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, phablet, ultrabook, smartphone, počítač, notebook, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, monitor, displej a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Fedora, macOS, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Chrome OS, Windows NT. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, květiny, ptáci, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, Rally, závody aut, free wallpapers, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, nature - příroda. Dostupné rozměry 1280x960, 3200x1200, 1366x1024, 640x480, 854x480, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 1080x1920, 4800x1200, 360x640, HD 1280x720, 768x1024, 1080x1800, 1280x800, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: weby, Seznam zkratek a akronymů, Online vánoční webzine, Členské země americké federace, Pozadí na plochu počítače, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, tipy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, linky, M, Vlajky států USA, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zadarmo, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna vs. šampon: Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Doporučené internetové odkazy
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy
Omalovánky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Flags of the world
Odkazy na zajímavé weby
Svátky, jmeniny, kalendář
Tipy na Partnerské weby
Programování v Turbo Pascalu, Delphi

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů