Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníTipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, láska, stavby, symboly, dopravní prostředky, halloween, rostliny, sport, mapy, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, auta, ptáci, muži, hmyz, osobnosti a lidé, přístroje, zvířata, ovoce, hudba, náboženství, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: odkaz, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, V, Geography and flags, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značky, tipy, Omalovánky zdarma ke stažení, internet, kuriozity, Online adventní magazín, doporučujeme

Wallpapers na plochu PC - tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobil, počítač, displej, notebook, ultrabook, tablet, mobilní telefon, PC a pro operační systémy BlackBerry OS, OSX, Windows 95, Android, Mac, Windows 2000, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows 7, FreeBSD, macOS. Obrázky na PC ke stažení z kategorií Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, letadla, adventní a vánoční tapety, wallpapery, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, noční města, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, zvířata, voda a bubliny, květiny, kytky. Stahujte ve velikostech 1024x768, 1280x1024, 1280x854, 750x1334, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 375x812, hi res 2560x1920, HD 1280x720, 1800x1440, 1440x960, 412x846, 375x667, 2560x2048, 1536x2560, 1536x2048 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít soubory těchto typů: šablony dokumentů, grafiku, obrazy disků, internet a web, dokumenty, písma, fonty, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zločin a právo, český jazyk, sport, jídlo, různé, ekonomie a ekonomika, fyzika, chemie, účetnictví, matematika, rostliny, příroda, náboženství a křesťanství, latina, zkratky, software, věda, školství, hardware, lékařství a medicína, literatura, nástroje, nápoje, technika atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dabérka, Továrník, Zavražděn, KHL, Česká královna, Starověký Egypt, Mim, Ministr zahraničí, Sochař, Dramatik, Pedagog, Ital, Trenérka, Sci-fi, Hudba, Žhavé výstřely, Žijící, Slovák, Rakousko-Uhersko, Florida Panthers, Závodník, Slováci, Exilový prezident, Charta 77, Novinář, Komunista, Faraon, Prezident USA, Ministři, Zpěvák, Vražedkyně, Zlatý slavík, Vrah, Hudebnice, ČSSD, Trest smrti apod.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Keywords:URL, zajímavosti, Dopravní značení, Online životopisy, biografie, Istanbul, zdroje informací, Super online flash hry, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky zemí jižní Asie, zdarma, internetové stránky, A

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, psychologie, podnikání a podnikatelé, školství, státní správa, lékařství, rodinné vztahy, věda, filozofie, osobnosti, herectví, herci a herečky, mytologie, žurnalisté a novináři, sport, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, politika, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Moudra, úsloví, moudrosti, motta, aforismy, výroky, hlášky

Slavné citáty, Moudra, úsloví, moudrosti, motta, aforismy, výroky, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, pro dospělé, Historie a použití omalovánek v USA, Skvělé hry online zdarma, weby, Webové online hry zdarma, Kraje ČR, V, Stručný encyklopedický slovník, humor, zábava

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Informace, cestování, hry, zábava

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Animace, Střílečky, Hry pro děti, Závody aut, Postřehové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Karetní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Strategie, Postřehové hry, Adventury, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Pro dívky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Relaxační hry, Akční hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, zadarmo, Sexy Yasmine Bleeth, zeměpis, Vlajky spojených států amerických, webové stránky, Der Arsenal Football England, Online hry zdarma, B, Webové online testy zdarma

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Strategie, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Střílečky, Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, hmyz, sport, zelenina, ženy a dívky, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, láska, věda, přístroje, auta, halloween, hudba, symboly, náboženství, ptáci, muži, ovoce, dopravní prostředky, stavby, jídlo a nápoje, nápoje, mapy atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: webovky, volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, Travel in USA, Tapety na plochu PC, Online testy a kvízy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázek Sexy žena, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Texty přáníček k svátku podle jmen
Tipy na užitečné weby
Beyoncé Knowles
Naše tipy na zajímavé stránky
Rachel Stevens
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Lesotho
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky a vymalovánky
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů