Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníPartnerské weby, informace a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Somálcích, O Windows, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, webovky, školství, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety na plochu Formule 1, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Online životopisy, biografie slavných osobností, Karl Marx, Adam Smith, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Full HD pozadí ke stažení, multimédia, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Esejista, Renesance, Spisovatel, Komunisté, První republika, KSČ, Němci, Politik, Česká královna, Královna, Antropolog, Vládce, Poslanec, Rétorika, Překladatel, Olympijští vítězové, Druhá světová válka, Faraon, Diplomat, Generalissimus, Ministři, Pop, Prezident USA, Ekonom, Dramatik, Starověký Egypt, Egypt, Hejtmani, Dallas Stars, HIV pozitivní, Válka, Rock ‚n‘ Roll, Skladatel, Hokejisté, Olympijský vítěz, Křesťanství apod.

Internet, síť, informace a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Idaho, Alabama, Virginie, Vermont, Kansas, Wisconsin, Montana, Louisiana, Massachusetts, Georgie, Ohio, Nevada, New Hampshire, Kentucky, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Michigan, Kalifornie, Maryland, Utah, Severní Karolína, Tennessee, Oregon, New York, Wyoming atd.

Keywords:internet, Online hry zdarma, weby, Webové html5 hry zdarma, Sexy Azumi Kawashima, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Městské a obecní prapory obcí ČR, výukové pomůcky, Vlajka Spojených arabských emirátů, Nejlepší hry pro dívky, zdroje informací, Kliparty zdarma ke stažení

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Hry pro dva hráče, Adventury, Akční hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Závody aut, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Náš tip, informace a zábava

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční filmy, Anděl, Windows, Adventní věnec, Adventní trhy, Vosí hnízda, Plocha, Sám doma, Vánoční punč, Popelka, Filmy, Santa, Milka, Vánoční prostírání, Keramika, Staroměstské náměstí, Ježíšek, Televize, Brno, Špalda, Vinná klobása, Drážďany, Přání, Koleda, Vánoční svíčky, Anglicky, Adventní neděle, Zima, Přáníčko, Jmenovka, Alkoholový kalendář apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: humor, V, Státní vlajky států světa, Tapety na plochu Vánoce, Přehled zkratek a akronymů, zábava, Přehled zkratek a akronymů, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Ilustrační obrázky, R, zadarmo, info

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Síť, informace a zábava

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení apod.

Full HD pozadí ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro monitor, displej, obrazovka počítače, notebook, tablet, smartphone, ultrabook, počítač, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Mint, Linux Fedora, Android, BlackBerry OS, macOS, Windows Me, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 2000. Wallpapers na PC z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, ptáci, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, armáda, válka, zbraně, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, free wallpapers, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, 1280x854, 3200x1200, 1152x864, 2560x1920, 1024x600, 1536x2048, 393x786, 375x667, 854x480, 1440x960, 4800x1200, 412x846, 1280x1024, 640x480, 1920x1080 atd.

Klíčová slova: P, Online vánoční webzine, odkaz, Fotografie topmodelek, hyperlinky, doporučujeme, F, Dubai city, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný slovník pojmů a termínů, cestování

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Informace, informace a zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Fóry, vtípky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Windows, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit následující typy souborů: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, tipy, Online hry zdarma, Wallpapery do mobilu, odkazy, Kam na výlet?, Super free web games zdarma, pro děti, pro dospělé, Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, Neoficiální stránky o městu Plzeň, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Sweden
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Katherine Heigl
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajka Hondurasu
Partnerské internetové stránky
Christina Applegate
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů