Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníPartnerské weby, důležité informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky apod.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Internet, síť, důležité informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Logické hry, Závody aut, Strategie, Brutální krvavé hry, Animace, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky, Střílečky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, notebook, počítač, ultrabook, phablet, displej, monitor, tablet, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Android, Java ME, Linux Fedora, Windows 95, Lubuntu, Mac, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows Server 2012. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, hmyz a pavouci, fraktály, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, tenisté a tenistky, zvířata, fantasy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, Rally, závody aut, free wallpapers, vesmír, kosmos. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 1024x768, 800x1280, 1280x1024, 2560x1600, 1366x1024, 1280x960, 1600x900, 750x1334, 768x1024, 1080x1800, 393x786, 1152x1920, 1536x2560, 1280x854, širokoúhlé 1366x768 atd.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, Free computer wallpapers, H, Webové online testy zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Taylor Swift, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky vlajek měst ČR, volný čas, Online hry pro děti zdarma

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Normalizace, Překladatel, Sebevražda, Čeští králové, Lord, Itálie, Trest smrti, Český slavík, Sochař, Habsburkové, Básník, Obchodník, Avangard Omsk, KHL, Novinář, Stoletá válka, Závodník, Česká královna, Scénárista, Rock ‚n‘ Roll, Komik, Češi, Teolog, Dabérka, Olympijští vítězové, New York Rangers, Romantismus, Náboženství, Svatý, Dallas Stars, Imitátor, Zavražděn, Renesance, Florida Panthers, Gymnasté, Císař apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Síť, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, bankovnictví, náboženství a křesťanství, chemie, nástroje, filozofie, latina, různé, jídlo, rostliny, nápoje, software, materiály, počítače, kultura, fyzika, věda, sport, zkratky, ekonomie a ekonomika, cestování, český jazyk, příroda, technika atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Keywords:pro dospělé, Vlajky států USA, Stručný slovník pojmů a termínů, odkaz, Přáníčka nejen k narození dítěte, zeměpis, A, Obrázky na plochu počítače, Paris Saint-Germain F.C., Stručný encyklopedický slovník, humor, zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Informace, důležité informace

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: cestování, Přehled zkratek a akronymů, Super online hry zdarma, Julia Roberts, Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Vlajky států USA, Heather Locklear, Dopravní značení, multimédia, linky, Vánoční magazín

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, vlastnosti, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, rodinné vztahy, politika, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, záliby, herectví, herci a herečky, zločin a právo, filozofie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, přezdívky, věda, politici, podnikání a podnikatelé, sport, lékařství atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

World wide web, internet, důležité informace

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Adventury, Pro dívky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Sportovní hry a tak dále.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: M, Super online kvízy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Mariah Carey, Dopravní značení, Hry pro kluky, Kliparty zdarma, Americké vlajky, odkazy, Vše o Vánocích, zajímavosti

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, vlastnosti, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, rodinné vztahy, politika, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, záliby, herectví, herci a herečky, zločin a právo, filozofie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, přezdívky, věda, politici, podnikání a podnikatelé, sport, lékařství atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Logické hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventury, online html5 hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webovky, počítače, V, Luis Suárez calciatore, zadarmo, Státní vlajky zemí, zdroje informací, doporučujeme, internetové stránky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tara Reid, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Hazard a gambling
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
3D a digital Wallpapers
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kristin Kreuk
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Naše tipy na zajímavé stránky
Fernando Torres footballeur espagnol
Doporučené internetové odkazy
Pejsci na plochu PC ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů