Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníNaše tipy, cestování, hry, zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, šablony dokumentů, grafiku apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Oddechové, Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Kliparty pro Office, kuriozity, tipy, Beyoncé Knowles, linky, humor, Full HD pozadí na PC, Omalovánky nejen pro děti, Vlajky spojených států amerických, URL, Dopravní značky, Americké federální vlajky

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Pro děti, Šišky, Linux, Borovice, Keramický adventní věnec, Jezulátko, Silvestr, Francouzsky, Bůh, Hostina, Papírový vánoční stromek, Tichá noc, Linecká kolečka, Jmenovka, Skleněné ozdoby, Osvětlení, Staroměstské náměstí, Adventní trhy, Svíčky, Vánoční pozadí, Pokrmy, Atmosféra, Perníčky, Vánoční koule, Pastýř, Jesličky, Pozadí, Lindt, Vánoční prostírání, Dárky apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Onlinovky zdarma, internet, Vlajky států USA, Online testy zdarma bez registrace, školství, Staré hry online, Italy, zeměpis, Online web Hry zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Massachusetts, Missouri, Alabama, Kentucky, Oklahoma, Virginie, Havaj, New Hampshire, Severní Karolína, Nebraska, Louisiana, Pensylvánie, Montana, Mississippi, Delaware, Wisconsin, Vermont, New Jersey, Maine, Nevada, Kalifornie, Ohio, Maryland, Arizona, Colorado atd.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Karolína, Louisiana, Nebraska, Rhode Island, Illinois, Pensylvánie, Michigan, Utah, New York, Aljaška, Florida, Ohio, Washington, Virginie, Maryland, Connecticut, Wyoming, New Hampshire, Kalifornie, Montana, Kentucky, Kansas, Severní Karolína, Havaj, Delaware, Oklahoma atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajka Severního Irska, zdroje informací, hyperlinky, Vlajky zemí světa, Omalovánky pro malé děti, multimédia, info, Nejhranější online testy a kvízy, K

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Informace, cestování, hry, zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, země EU, státy usa, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy, Logické, Velikonoční hry, Klasické, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

černý humor, fóry, vtipy, anekdoty, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, vtipy, anekdoty, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Film Avatar 1,2, K, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Státní prapory zemí světa, Sexy Claudia Schiffer, zdarma, zadarmo, výukové pomůcky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, video soubory, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Kameňáky, vtipy, černý humor, vtípky, fórky, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, černý humor, vtípky, fórky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O manželství, O Němcích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Slovácích, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky ze života, O důchodcích apod.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, přezdívky, filozofie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, lékařství, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, školství, zločin a právo, věda, politika, státní správa, národnost, politici, poruchy, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, F, volný čas, Dopravní značky, zábava, Chelsea Premiere liga, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webovky, zajímavosti, M, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu Dopravní prostředky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

Kalkata
Doporučené odkazy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Úspory a spoření
Partnerské internetové stránky
Úspory vody, tepla, eletřiny
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Make up
Zajímavé webové stránky
Kostky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů