Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníNaše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Fórky, ftipy, anekdoty, fóry, vtipy, černý humor

Zkuste vypnout! Fórky, ftipy, anekdoty, fóry, vtipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech apod.

Fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Generalissimus, Hejtman, Gymnasté, Avangard Omsk, Skladatel, Rétorika, New York Rangers, Habsburkové, Česká královna, Poslanci, Překladatel, Producent, Starověký Egypt, Rakušan, Ekonom, Mim, Voják, Státník, Češi, Malíř, Francouz, Maršál, Textař, Upálen, Scénárista, Manýrismus, Sebevražda, Němci, Miliardáři, Exilový prezident, Žhavé výstřely, Zpěvačky, Faraon, Itálie, Hudebnice, Vojáci apod.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, Full HD tapety na PC, pro děti, linky, Přání, přáníčka, blahopřání, internetové stránky, Super online kvízy, Federace USA, Sarah Jessica Parker, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers na PC, odkaz, Dopravní značení

Full HD tapety na PC - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro počítač, smartphone, PC, notebook, ultrabook, phablet, mobilní telefon, monitor, displej, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Windows 98, BlackBerry OS, Android, Windows 2000, macOS, Windows 95, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 7. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, zvířata, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, auta, motorky, motocykly, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, noční města, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety. Dostupné rozměry 412x846, 768x1024, hi res 2560x1920, 1600x900, 375x667, 1920x1280, 800x1280, 1200x1920, 2560x2048, 1920x1200, 320x568, 1152x1920, 854x480, 2560x1440, 640x480, 1440x960 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, geocaching, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Wallpapers na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. lze použít v notebook, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, PC, displej, mobil, počítač, tablet, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, FreeBSD, Linux Xubuntu, Mac, Windows NT, Java ME, Windows 2000, Microsoft Windows 8. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, nature - příroda, Formule 1, květiny, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, flóra, stromy, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, zvířata. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 1280x800, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 2560x1920, 320x568, 1600x2560, 1366x768, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 800x600, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 3200x1800 atd.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nej hry online, Hry pro kluky, Obrázky a kliparty zdarma, Vtipy, Státní vlaječky, prapory, M, info, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Seznam vlajek měst České republiky, volný čas, zadarmo

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Myšlenky, aforismy, přísloví, výroky, moudra, úsloví, rčení

Citáty slavných osobností, Myšlenky, aforismy, přísloví, výroky, moudra, úsloví, rčení, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Free game online hry, doporučujeme, Historie strategických válečných her, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, Historie a použití omalovánek v USA, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Kliparty pro Office, F, tipy

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Connecticut, Maine, Jižní Dakota, Severní Karolína, Montana, Illinois, Iowa, Vermont, New Hampshire, Massachusetts, Havaj, Delaware, Západní Virginie, Mississippi, Aljaška, Virginie, Wyoming, Jižní Karolína, Washington, New Jersey, Kansas, Rhode Island, Colorado, Arkansas, Florida atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční prostírání, Ohňostroj, Vánoční svařák, Vánoční kaktus, Keramika, Ostrava, Vánoční světýlka, Jingle Bells, Kapr, Svíčky, Osvětlení, Sněhulák, Drážďany, Adventní kalendář, Kameňák, Jmelí, PF, Vídeňský punč, Umělý vánoční stromek, Omalovánky, Šišky, Adventní věnec, Přáníčko, Vánoční svícen, Vánoční filmy, Lindt, Advent, Text, Vánoční koule, K Vytištění, Adventní svícen apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, weby, Webové html5 hry zdarma, Cestovatelské stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Biografie známých osobností, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky ke stažení na plochu, Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak importovat, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit následující typy souborů: spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, internet a web, komprimace dat, dokumenty, grafiku, systémové soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Karetní hry, Akční hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Závody aut, Relaxační hry, Adventury, Logické hry, Strategie, Pro dívky, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: multimédia, zdarma, Full HD tapety ke stažení, V, F, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, školství, Free game online hry, F, Přehled zkratek a akronymů, počítače, internet, Thierry Henry, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Julia Roberts
Linky na partnerské weby
Texty blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Istanbul city
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů