Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníDále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Windows, O ekonomech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Frky o tchýních, O Slovácích, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, geocaching, hudební zkratky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, umělci, nadpřirozené osoby, přezdívky, křesťanství, mytologie, podnikání a podnikatelé, záliby, žurnalisté a novináři, lékařství, zločin a právo, rodinné vztahy, osobnosti, věda, státní správa, politika, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Přehled souborových přípon, weby, počítače, Kliparty a obrázky, internetové stránky, pro dospělé, Dopravní značky, FC Barcelona, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koleda, Vánoční prostírání, Tiskárna, Šišky, Husarské knoflíky, Desktop, Samolepky, Jedle, Vinná klobása, Advent, Vánoční filmy, Sám doma, Německy, Adventní svícen, Brambořík, Striezelmarkt, Mrazík, K Tisku, Anglicky, Text, Vosí hnízda, Svíčky, Alkoholový kalendář, Neviňátko, Kinder, Televize, Řetězy, Schleich, Omalovánky, Vídeň, Adventní věnec apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, písma, fonty, šablony dokumentů, systémové soubory, video soubory apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Wallpapers na plochu počítače - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro tablet, mobilní telefon, monitor, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, PC, phablet, počítač, smartphone, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Slackware, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows Me, Chrome OS, macOS, Windows XP, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, zvířata, auta, rostliny, jídlo a nápoje, noční města, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, květiny, kytky, motorky, motocykly. Zvolte si z rozměrů 1440x960, 1366x1024, 1680x1050, 1440x2560, 2048x1080, 1152x768, 1200x1920, 1024x768, 320x568, 1920x1280, 1600x1200, 1280x960, 360x760, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 854x480 atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:Tapety na plochu PC, Vlajky států světa, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zajímavosti, Gábina Partyšová, M, info, Kliparty pro dokumenty, Omalovánky pro děti online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Wallpapery na tablet, hyperlinky

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní svícen, Vánoční prostírání, Rumové řezy, Vánoční svíčky, Vánoční trhy, Windows, Dárky, PF, Keramika, Vánoční koledy, Patchwork, Vosí hnízda, Korálky, Betlém, Vánoční ubrusy, Vinná klobása, Píseň, Neviňátko, Text, Omalovánky, Košíčky, Špalda, Papírový vánoční stromek, Brno, Hostina, Vykrajovátka, Ježíš Kristus, Německy, bezlepkové cukroví, Řetězy, Drážďany apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sebevražda, Faraon, Upálen, Nobelova cena, Státník, Generalissimus, Egypt, Prezident, Zpěvačka, Spisovatel, Itálie, Philadelphia Flyers, Hudebnice, Skladatel, ČSSD, New Jersey Devils, Právník, Česká královna, Zavražděn, Komunista, Gymnasté, Politik, Poprava, Florida Panthers, Závodník, Teolog, Sochař, Vůdce, Miliardáři, Poslanec, AIDS, Čeští králové, Čech, Francie, Stoletá válka, Prezidenti apod.

Klíčová slova: A, výukové pomůcky, K, Avril Lavigne, Biografie známých osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Omalovánky zdarma, Nejlepší online hry zdarma, internet, Obrázky na PC zdarma ke stažení, linky

Vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, kterak editovat následující typy souborů: písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, grafiku apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Moudra, myšlenky, úsloví, výroky, přísloví, hlášky, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, úsloví, výroky, přísloví, hlášky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvačky, Režisér, Pittsburgh Penguins, Američané, Sebevražda, Architekt, Hokejisté, Nobelova cena, Prezidenti USA, Překladatel, Politik, Státník, Olympijští vítězové, Miliardáři, HIV pozitivní, Máj, Pedagog, Válka, New York Rangers, Antropolog, Čech, ČSSD, KHL, Trest smrti, Zpěvačka, Prezident, Prezidenti, Žhavé výstřely, NHL, Ministr zahraničí, Skladatel, Vojevůdce, Husité, Gymnasté, Textařka, Česká královna apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu počítače, Online web Hry zdarma bez registrace, Americké státní vlajky, zdarma, pro děti, Obrázky vlajek měst ČR, Online omalovánky, Webové html5 hry zdarma, Online testy zdarma, zeměpis

Vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Wallpapery na tablet - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. jsou vhodná pro displej, tablet, phablet, notebook, PC, monitor, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, mobil, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, OSX, Mac, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 10, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Linux Mint, Windows Me. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, fantasy, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, květiny, fraktály, tenisté a tenistky, free wallpapers, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, Formule 1, motorky, sportovní a závodní auta, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080 Full HD, 3200x1800, 1536x2560, 1600x1200, 2560x1600, 800x1280, 3200x1200, 320x568, 1152x1920, 1680x1050, 1280x720, 1920x1440, 1024x600, 1152x768, 1280x1024, 1536x2048 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: zábava, kuriozity, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, školství, Členské země americké federace, Papua New Guinea, zadarmo, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník, multimédia, URL, Hry pro dívky online, Ashley Judd, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Luis Alberto Suárez
Linky na partnerské weby
Eliza Dushku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vybarvení zdarma
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Co je to Romulus Remus?
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů