Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníDále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, okresy České republiky, geocaching, vojenské hodnosti, týmy NHL, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, státy usa, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Washington, Connecticut, Florida, Michigan, Georgie, Montana, New Jersey, Indiana, Arkansas, Alabama, Nevada, Louisiana, Missouri, Arizona, Maine, Massachusetts, Mississippi, Severní Karolína, Rhode Island, Colorado, New York, Jižní Dakota, Utah, Maryland, Pensylvánie, Nové Mexiko atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Frky, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Frky o tchýních, O manželství, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Slovácích, O Windows, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O ženách, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Rčení, myšlenky, aforismy, hlášky, motta, výroky, úsloví

Citáty slavných, Rčení, myšlenky, aforismy, hlášky, motta, výroky, úsloví, z kategorií citáty o dobru, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o bohatství, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Klíčová slova: zdarma, Nejhranější online hry zdarma, výukové pomůcky, Nej hry online, Catherine Zeta-Jones, internet, weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Přehled přípon a koncovek souborů, Online biografie, životopisy osobností, Životopisy osobností, Dopravní značky

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Barbie hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Střílecí hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Adventury, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v notebook, obrazovka počítače, mobil, displej, phablet, tablet, smartphone, počítač, mobilní telefon, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows 7, FreeBSD, OSX, Windows 2000, macOS, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Lubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, motorky, květiny, Formule 1, free wallpapers, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, flóra, stromy, fraktály, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, ptáci, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže. Dostupné rozměry 1920x1080 Full HD, 360x760, 1152x768, 2560x1440, 768x1024, 1366x768, 1600x2560, 2048x1536, 4800x1200, 360x640, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080, 1800x1440, 1280x1024, 375x812 atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Keywords:R, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Omalovánky k tisku, Online adventní magazín, Státy a jejich prapory, K, Holly Valance, Kliparty zdarma, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Hry s koňmi, Deskovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Letecké simulátory, online html5 hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Barbie hry, Oddechové hry apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Brambořík, Špalda, Píseň, Linux, Linecká kolečka, Borovice, Televize, Dia, Koleda, Nový rok, Papírový vánoční stromek, bezlepkové cukroví, Láska nebeská, Keramika, Santa, Desktop, Papírové ozdoby, Tichá noc, Drážďany, Vánoční tapety, K Tisku, Milka, Smrk, Vánoční kaktus, Vánoční světýlka, Patchwork, Vykrajovátka, Ježíš Kristus, Rostliny, Sněhulák, Umělý vánoční stromek apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Dopravní značky, počítače, Staré hry online, Netherlands, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, Fernando José Torres Sanz, M, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti, multimédia

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, nápoje, bankovnictví, zkratky, český jazyk, lékařství a medicína, chemie, nástroje, různé, účetnictví, kultura, filozofie, literatura, nemoce, psychologie, sport, náboženství a křesťanství, technika, fyzika, počítače, software, příroda, rostliny, stavebnictví atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Informace, cestování, hry, zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vtipy, anekdoty, ftipy, frky, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, anekdoty, ftipy, frky, fóry, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O manželství, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Windows, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O ženách apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, Online zeměpisné testy zdarma, Iceland, školství, Super online hry zdarma, tipy, Obrázek Lékařka, linky, Přehled přípon a koncovek souborů, Databáze osobností Kdo je to?

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, nápoje, bankovnictví, zkratky, český jazyk, lékařství a medicína, chemie, nástroje, různé, účetnictví, kultura, filozofie, literatura, nemoce, psychologie, sport, náboženství a křesťanství, technika, fyzika, počítače, software, příroda, rostliny, stavebnictví atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Havaj, Indiana, Alabama, Kalifornie, Aljaška, Louisiana, Severní Dakota, Kansas, Iowa, New York, Vermont, Jižní Karolína, Arkansas, Wisconsin, Ohio, Severní Karolína, Georgie, Virginie, Delaware, Oklahoma, Tennessee, New Jersey, Maryland, Kentucky, Západní Virginie atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, zločin a právo, vlastnosti, osobnosti, fikce a fantasy, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, Spisovatelé a básníci, sport, věda, filozofie, lékařství, politici, školství, poruchy, politika, historie, mytologie, záliby, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, phablet, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, PC, tablet, notebook, mobilní telefon, mobil, displej a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows NT, Android, macOS, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Chrome OS. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, hudební tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, auta, budovy a stavby, voda a bubliny, motorky, motocykly, wallpapery, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, rostliny, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, dopravní prostředky. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1600x900, 1440x900, 360x640, 2048x1080, 360x760, 1440x960, 750x1334, 1600x1200, 375x812, 320x568, 1280x768, 854x480, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: zeměpis, odkaz, Super online hry zdarma, Pozadí na plochu počítače, webovky, FC Bayern Munich, kuriozity, zábava, doporučujeme, F, odkazy, cestování, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pohřeb: Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Online omalovánky Sport pro děti
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Winona Ryder
Partnerské internetové stránky
Vlajky států Blízkého východu
Doporučené odkazy
Textová přáníčka k Velikonocům
Odkazy na partnerské weby
Real Madrid CF

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů