Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníVlajka SSSR

Na této stránce můžete nalézt vlajku SSSR. Vlajka bývalého Sovětského svazu socialistických republik.

Vlajka SSSR

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Upozorňujeme, že obrázky státních vlajek států a zemí světa jsou zobrazeny ve stavu z roku 2009. Od té doby mohlo dojít k dílčím změnám vlajek (změna proporcí, odstínů, detailů ve státním znaku apod.), ke kompletní změně vlajky nebo k zaniknutí dané země/státu. Pokud potřebujete aktuální verzi vlajky, doporučujeme navštívit oficiální web dané země nebo třeba Wikipedii, která bývá pravidelně aktualizovaná. Není v našich silách sledovat všechny změny obrázků státních vlajek. Děkujeme za pochopení.

Jak vypadá Vietnamská vlajka? Co zobrazuje Eritrejská vlajka? Uhádnete HDP státu Saudská Arábie? To vše a mnohem víc zjistíte na našem webu.

SSSR - základní údaje

SSSR v Otázky a odpovědi, statistika, demografie a ekonomika

V následujících řádcích jsou uvedeny odpovědi na otázky týkající se demografických údajů, ekonomiky, infrastruktury a telekomunikací státu SSSR. Data jsou z publikace Cia world fact book. Povětšinou se jedná o údaje z roku 2008 nebo 2009.

  • Jaké je hlavní město země SSSR? Moskva je hlavním městem.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů