Vlajky států a zemí světa       
Země a světadíly
» Afrika
» Amerika
» Asie
» Bývalé státy
» Evropa
» Oceánie
» Ostatní
OstatníNaše tipy pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Náš tip pro děti i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, New Jersey, Delaware, Arkansas, Západní Virginie, New York, Alabama, Iowa, New Hampshire, Nové Mexiko, Missouri, Maine, Arizona, Kansas, Maryland, Washington, Oregon, Idaho, Kalifornie, Wyoming, Vermont, Wisconsin, Mississippi, Minnesota, Indiana, Oklahoma atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací, Počítačové tapety pro Windows, Lap Dance, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky, kliparty, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší web stránka, A, Webové online testy zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online adventní magazín

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, týmy NHL, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, vojenské hodnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť pro děti i dospělé

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Keywords:Přehled formátů souborů, Vlajky zemí světa, Vánoční web, odkazy, Bridge, Dopravní značky, Online biografie, životopisy osobností, weby, Antistresové omalovánky, internet, zábava, počítače

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie apod.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Logické hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Deskovky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Hannah Montana, Barbie hry, Farmářské hry apod.

černý humor, fóry, ftipy, vtípky, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, ftipy, vtípky, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, země EU, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, webovky, hyperlinky, Andrés Iniesta, Obrázky, kliparty, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Obrázky ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, tipy, Přehled formátů souborů, zdarma

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v ultrabook, smartphone, tablet, displej, PC, notebook, počítač, obrazovka počítače, phablet, monitor, mobil a pro operační systémy Windows Me, macOS, Microsoft Windows Vista, OSX, Java ME, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 7, Windows 2000, Lubuntu, Mac. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, hmyz a pavouci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fraktály, zvířata, květiny, fantasy, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, motorky, Formule 1. Vyberte si rozměr z 3200x1800, 1800x1440, 1440x960, 1920x1200, 1920x1280, 1600x1200, 1920x1440, 1024x768, 393x786, 854x480, 1366x768, 1152x768, 1024x600, 360x760, 1536x2048, 1080x1800 atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit soubory těchto typů: grafiku, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Informace pro děti i dospělé

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Strategie, Logické hry, Akční hry, Pro dívky, Sportovní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Relaxační hry, Adventury, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Závody aut, Logické hry, Stolní a deskové hry, Animace, Postřehové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Střílečky, Adventury, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kancléř, Fotograf, Němci, Stoletá válka, Olympijský vítěz, Antropolog, Filozof, Vojáci, Druhá světová válka, Itálie, Královna, Čech, Sci-fi, Exilový prezident, Ministr zahraničí, Herec, Lord, Mim, Poslanec, Rakousko-Uhersko, Zpěvák, Náboženství, Překladatel, Prezidenti, Hokej, První republika, Hejtman, Dabérka, Český slavík, Country, Závodník, Romantismus, Hokejisté, Manýrismus, New Jersey Devils, Poprava apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Super online hry zdarma, Přání k narozeninám, výukové pomůcky, multimédia, Staré hry online, Omalovánky a vymalovánky, č, kuriozity, webové stránky

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v ultrabook, smartphone, tablet, displej, PC, notebook, počítač, obrazovka počítače, phablet, monitor, mobil a pro operační systémy Windows Me, macOS, Microsoft Windows Vista, OSX, Java ME, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 7, Windows 2000, Lubuntu, Mac. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, hmyz a pavouci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fraktály, zvířata, květiny, fantasy, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, motorky, Formule 1. Vyberte si rozměr z 3200x1800, 1800x1440, 1440x960, 1920x1200, 1920x1280, 1600x1200, 1920x1440, 1024x768, 393x786, 854x480, 1366x768, 1152x768, 1024x600, 360x760, 1536x2048, 1080x1800 atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit soubory těchto typů: grafiku, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, A, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Omalovánky k vytištění pro děti, Státní prapory zemí světa, M, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zajímavosti, odkaz, zeměpis, Selena Gomez,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Athletic Club Bilbao
Doporučené odkazy
Narozeninová přání a přáníčka
Tipy na zajímavé weby
Blízký východ
Naše tipy
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

ReklamaReklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů